Najaarscompetitie 2018
Op 11 september 2018 gaat de najaarscompetitie weer van start. Hieronder vindt u alle benodigde informatie.

Voor vragen en/of opmerkingen kun je contact opnemen met Gerrit Oonk.
Bij voorkeur via de mail: najaarscompetitie@wtctennis.nl
06-36296028

WTC 1 Gemengd 1e klasse 8&9 DonderdagWTC 1 Heren 1e klasse VrijdagWTC 1 Dames 2e klasse Vrijdag
Edwin te WinkelKoos van EckDanielle Kramp
J. RosOnno BeijersSanne te Brake
E. ten Pas-StottelerDennis BongersAnnoesjka Hemink
D. DuenkMaiko WellinkJenny Nijenhuis
Bob KoningsMirjam Brouwer
Bernard WitteKim Zuidema
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 2 Dames 2e klasse VrijdagWTC 3 Dames 3e klasse VrijdagWTC 4 Dames 3e klasse Vrijdag
Janna DirksMiranda BlomSharon Beijers
Suzan TolkampLaura ColsteeA. Jonkman
Sandra WijnveenCindy FrenkenIlona Richter
Winneke LobeekMarijn NabI. Saaltink
Annemieke TiemessenCindy UbbingM. Piek
Karin ZwartjesCita WillinkY. Jansen
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Dames 35+ 2e klasse VrijdagWTC 1 Gemengd 2e klasse VrijdagWTC 2 Gemengd 2e klasse Vrijdag
Annette ElsinghorstRob DamkotJohn Esselink
Els PeetersRaimond BaksWendy Venhorst
Elly TakenRob KlompsAnja Jolink
Annie KnuiversMarion Wiggers-HesselinkHanneke Lammers
Uschy LetemahuluHarmke MigchelbrinkHennie Zweerink
Willi LegtersFemke Groot Zevert
Marlies Reuselink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Gemengd 3e klasse Vrijdag WTC 1 Heren 3e klasse ZaterdagWTC 2 Heren 3e klasse Zaterdag
Hub PeetersGerrit OonkSander Jentink
Dik StemerdinkHenk de JongeJoshua Dekker
Esther BijkerFrits NabWim Wassink
Nadine BergerGeert WeversJan Nijenhuis
Margriet EsselinkJan Freke
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 1 Heren 2e klasse ZaterdagWTC 1 Gemengd 2e klasse ZaterdagWTC 2 Gemengd 3e klasse Zaterdag
Robert ColsteeHanneke HouwersMarcel van Braak
Tom de LeeuwInge BolsterMarco Ansink
Okke WillinkMarije KortenWendy de Roos
Jesper PrinsenJoost SikkingMeino Janszen
Andre BlomAriel VermeidenSharon Oonk
Onno BeijersSimon WijnveenLaura Lindenhovius
Nico JansenCorrien Coppiën
Jordi Brockötter
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen
WTC 3 Gemengd 3e klasse ZaterdagWTC 1 Gemengd 11 t/m 17 2e klasse ZaterdagWTC 1 Heren 3e klasse Zondag
Jan AarninkTess LuijmesHennie ten Hagen
Erik DroppersJuul NijmanJan Freke
Sjabrina AarninkFloris KraanDik Stemerdink
Sandra LuijmesRik WassinkArjan Wiggers
Daniel StapelbroekRemco Esendam
Hannie Wassink
Uitslagen/standenUitslagen/standenUitslagen/standen