Voorjaarscompetitie 2018 

De teams voor de voorjaarscompetitie 2018 staan weer online.

Voor vragen en/of opmerkingen ter zake deze competitie kun je contact opnemen met de Erik Droppers.
Bij voorkeur via het emailadres:
voorjaarscompetitie@wtctennis.nl

Informatie is ook onderstaand te raadplegen.
De eerstgenoemde speler per team is aanvoerder.

WTC 1 Heren Hoofdklasse ZaterdagWTC 2 Heren 3e klasse ZaterdagWTC 3 Heren 3e klasse Zaterdag
Matthijs van EkelenburgOnno BeijersRobert Colstee
Bregt MartensBert DroppersJesper Prinsen
Bert NijmanNico JansenTom de Leeuw
Mark de JongePieter HanselmanOkke Willink
Roderik ten DolleRogier SchonewilleJeroen van Os
Harry HuijskesAndre Blom
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 4 Heren 3e klasse ZaterdagWTC 5 Heren 5e klasse ZaterdagWTC 1 Heren dubbel 3e klasse Zaterdag
Koos van EckSander JentinkHermen Westenbroek
Dennis BongersJoshua DekkerWim Kos
Bob KoningsJan NijenhuisFrits Nab
Maiko WellinkJordy BeskersGeert Wevers
Bernard WitteHielke BenninkGerrit Oonk
Roland LieverdinkHenk de Jonge
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 1 Heren dubbel 50+ Open klasse ZaterdagWTC 1 Dames dubbel 1e klasse DinsdagWTC 1 Dames dubbel 1e klasse Donderdag
Jan FrekeJannie KlompAngelika van Os
Franklin VlamGonny EsendamJozien Sikkes
Hennie ten HagenHermien WitteHanneke Schäperclaus
Michel FrenkenMarijke HijinkRoelien Berger
Anneke PlokkerNanny Leemkuil
Helma ten Hoeve
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 1 Dames dubbel 3e klasse Vrijdag avondWTC 2 Dames dubbel 3e klasse Vrijdag avondWTC 3 Dames dubbel 3e klasse Vrijdag avond
Nicole HoflandJanna DirksDanielle Kramp
Anne CoumansWinneke LobeekSanne te Brake
Mirjam JonkerAnnemieke ThiemessenAnnoesjka Hemink
Petra OonkSusan TollkampJenny Nijenhuis
Guyonne SellinkSandra WijnveenMirjam Brouwer
Maxime Klein LangenhorstKarin ZwartjesKim Zuidema
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 4 Dames dubbel 4e klasse Vrijdag avondWTC 5 Dames dubbel 4e klasse Vrijdag avondWTC 1 Gemengd dubbel 3e klasse Vrijdag avond
Miranda BlomSharon BeijersRob Damkot
Laura ColsteeAntoinet LieverdinkRaimond Baks
Cindy UbbingIlona RichterFemke Groot Zevert
Cindy FrenkenIlse SaaltinkHarmke Migchelbrink
Marijn NabMariska PiekMarlies Reuselink
Cita WillinkMarion Wiggers
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 2 Gemengd dubbel 3e klasse Vrijdag avondWTC 3 Gemengd dubbel 3e klasse Vrijdag avondWTC 1 Gemengd 2e klasse Zaterdag
John EsselinkHub PeetersHanneke Houwers
Wendy VenhorstNadine BergerInge Bolster
Anja JolinkMaaike AnnevelinkAriel Vermeiden
Mirjam SlebiodaEsther BijkerIngrid Klein Langenhorst
Hennie ZweerinkMargriet EsselinkJoost Sikking
Cheryl LaskerSimon Wijnveen
Dik Stemerdink
Anton Roebbers
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen
WTC 2 Gemengd 3e klasse ZaterdagWTC 3 Gemengd 4e klasse ZaterdagWTC 1 Heren 35+ 3e klasse Zondag
Jan AarninkMarcel van BraakHennie ten Hagen
Sjabrina AarninkMarco AnsinkJan Freke
Sandra LuijmesWendy de RoosDik Stemerdink
Erik DroppersSharon OonkArjan Wiggers
Daniël StapelbroekCorine CoppiënsRemco Esendam
Hannie WassinkTom de Jong
uitslagen/standenuitslagen/standenuitslagen/standen